Свято на ковзанці «IceLand» продовжується

2015-12-13

Сьогодні на ковзанці «IceLand» в Ужгороді відбулося офіційне відкриття сезону 2015-2016. На заході були присутніми представники крайової влади. Котрі нагородили грамотами хокейні команди. Подяку за популяризацію здорового способу життя, підтримку спортивного руху серед населення міста Ужгород отримав і директор ковзанки «IceLand» Іво Гайдан.

За словами останнього, мережа ковзанок «IceLand» цього року розташована у трьох містах Закарпаття: Ужгороді, Тячеві та Берегові. Зокрема в обласному центрі ковзанку споруджують уже 5 років поспіль.

«Цьогоріч ковзанка «IceLand» працює вже кілька тижнів, однак офіційне відкриття довелося трохи відкласти, через несприятливі погодні умови. Відрадно, що організувати свято для наших гостей таки вдалося. До слова, попереду в нас ще багато несподіванок та приємних сюрпризів, адже справжня зима тільки починається», – каже Іво Гайдан.

Під час офіційного відкриття йшлося і про будівництво критої льодової арени. Проект якої вже давно підготовлено, але через певні обставини, не вдалося реалізувати.

Сьогоднішній очільник Ужгорода Богдан Андріїв зазначив, що всіляко сприятиме розвитку зимових видів спорту, а відтак і спорудженню льодового палацу. На що, власне, і сподіваються любителі хокею та фігурного катання.

Також на відкритті були присутні начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, керівник управління культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради Євген Бобров та голова Федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик. Кожен із них продемонстрував свої вміння на льоду.

Наразі, хоч офіційна частина і завершилася, свято на «IceLand» продовжується. Зокрема найменші відвідувачі радіють катанню з ведмедиком Роуз.

iceland.com.ua

Схожі новини
Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *