Сьогодні хокеїсти показали видовищну гру

2015-12-20

Сьогодні відбулася чергова гра Чемпіонату Закарпаття з хокею. На льоду боролися «Спартак» та «Синевир». Виграли останні з рахунком 10:1.

Гра тривала три періоди «брудного» часу. Найбільш видовищним видався другий. Під час якого гравці-суперники «зчепилися» між собою. Агресивна суперечка між учасниками команд тривала упродовж кількох хвилин. Суддям навіть довелося призупинити гру і «видалити» з поля трьох гравців: двох із команди «Синевир та одного спартаківця.

Помітно було, що команда «Спартак» грала досить пасивно. Це, до слова, їм не притаманно. Увесь час синевирівці блокували одного з найсильніших гравців «Спартака» –  форварда Радована Марйова.

За всю гру в суддів найбільше зауважень було до команди «Синевир». У них зафіксували вісім порушень. Тоді як «Спартак» відбувся тільки двома. Один із гравців цієї команди: Володимир Петухов, котрий грає під №20, отримав значну травму: шайба влучила йому в колінну чашку.

Наступних вихідних на закарпатців очікує наступна видовищна хокейна гра.