Хокеїстам не завадив навіть дощ. Цього разу перемогу здобули «вовки» та «спартаківці»

2017-02-05

Днями відбулися чергові хокейні змагання. Цього разу хокеїстам було непросто, адже грати доводилося навіть під рясним дощем. Однак відміняти гру ніхто навіть не замислювався. Кажуть, це було б несправедливо по відношенню до вболівальників.
Перша гра, у суботу, відбулася за досить звичним сценарієм. На полі змагалися «Ужгородські вовки» та «Шахтарські Барси». Обидві команди показали технічно сильну гру, а тому гострих моментів у їхньому поєдинку було не уникнути. Вже в першому періоді «вовки» та «барси» не захотіли поступатися: рахунок 2:2. Другий період закінчився з результатом 3:1 на користь «вовків». Відчайдушні намагання «барсів» зрівняти позиції, а відтак і покращити їх у свою сторону, – виявилися марними. Гра завершилася з рахунком 5:4. Хоч і з мінімальним відривом, перемогу здобули «Ужгородські вовки».
У неділю на льодовому полі змагалися «Спартак» – «Синевир». Як зазначив незмінний суддя закарпатських хокейних поєдинків – Олександр Кузнєцов, змагалися найстаріша команда краю з наймолодшою. До слова, сам пан Олександр свого часу був засновником та першим капітаном команди «Спартак», яка у цьому році святкує своє 70-річчя.
Із першого періоду почали лідирувати «спартаківці». У другому – вони тільки покращили своє становище, здобувши для команди ще 1 бал. Так, другий період завершився з рахунком 3:1. У фінальному, третьому періоді, гра набула нових обертів. «Синевирівці» аж ніяк не хотіли поступатися суперникам. Їхній гравець під №13 зробив відомий хет-трик, іншими словами: упродовж трьох хвилин забив у ворота суперників три шайби. Проте навіть це не принесло команді «Синевир» бажану перемогу. Результат гри 9:5 на користь команди «Спартак».
Такі короткі підсумки льодових баталій. А вже найближчими вихідними, на льодовому полі «IceLand» відбудеться найбільш масштабне спортивне дійство цієї зими: міжнародний хокейний турнір присвячений сторіччю цієї гри на Закарпатті.

Схожі новини
Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *