Результати перших ігор

2018-12-29

Сьогодні пройшли перші ігри 1-го кола турніру по хокею з шайбою серед чоловіків по Закарпаттю, про що ми анонсували напередодні. В першій грі, в якій  зустрічалися команди “Спартак” та “Ужгородські Вовки” з рахунком 5:4 перемогу здобули “Спартаківці”.  Щодо другої гри, то перші два періоди, при досить рівній грі команд “Синевир” та “Шахтарські Барси” завершились з рахунком 0:0. І тільки в третьому періоді визначився переможець. Перемогу здобув “Синевир”, закинувши у ворота суперників 4 шайби.

Нагадуємо, що завтра турнір продовжиться. О 09.00 годині за київським часом розпочнеться гра між командами “Шахтарські Барси” та “Спартак”, а о 10.40 годині за київським часом розпочнеться гра між командами “Синевир” та “Ужгородські Вовки”.