Новини зі Словаччини.

2019-01-26

Щойно надійшла гарна новина зі Словаччини, де сьогодні 26 січня, як ми анонсували, у місті Свіднік відбувся 11-й аматорський турнір з хокею. Вперше участь у змаганнях взяла й збірна команда області “Закарпатські ведмеді” на чолі з капітаном Сергієм Ковачем.

Дійство відбувалося на відкритому льодовому майданчику словацького містечка, яке наразі немає власного комплексу, однак, як і в Ужгороді, будівництво арени – у найближчих планах. Про це, зокрема, у привітальному слові нагадала й присутня на змаганнях очільниця містечка Марцела Іванчова.

Суперниками закарпатців у цьому турнірі виступили хокеїсти зі Свідніка, Стропкова та Бардейова. Команди хоч і аматорські, але, враховуючи рівень популярності цього виду спорту в Словаччині, демонструють високий рівень техніки та командної гри.

Перший поєдинок у турнірі закарпатці провели з командою з м. Бадейов. Бойовий настрій та хороший запас сил “ведмедів” далися в знаки – команда з комфортною перевагою 3:0 перемогла суперника. Забитими шайбами у ворота суперників відзначилися Василь Ябрик, Олександр Князев та Сергій Уранов.


Друга гра була більш запеклою і тримала глядачів у напрузі протягом усього ігрового часу. Команда з міста Стропков раз-у-раз відбивала атаки закарпатців та гостро контратакувала. Втім у підсумку удача схилилася на бік “Ведмедів”. З рахунком 3:2 нашим гравцям таки вдалося перемогти. Першу шайбу забив Сергій Уранов, а Олександр Князев оформив дубль.


У вирішальному матчі Закарпатські ведмеді зустрілися з господарями турніру – місцевою хокейною командою Свіднік. Попри рішучі дії суперників, програючи 2:0, закарпатцям таки вдалося у запеклій боротьбі вирвати перемогу. 

Фінальний свисток зафіксував перемогу Закарпатських ведмедів 3:2. Шайби забивали Уранов Сергій та Саух Михайло, а чемпіонську крапку у цій історії поставив граючий дитячий тренер Дмітрієв Олександр.


Відтак збірна команда області “Закарпатські ведмеді” стала чемпіоном турніру, а незмінний капітан команди Сергій Ковач ще й отримав відзнаку кращого захисника турніру.

Свою перемогу закарпатці присвячують граючому тренеру команди – Андрію Максимовичу, який у цей день відзначає День народження. Користуючись нагодою, гравці та колектив ужгородської ковзанки “Ice Land” бажають іменнику сил та здоров’я, успіхів у всіх починаннях та розвитку улюбленого спорту на теренах Ужгорода.

Як говорять – знай НАШИХ !!!!

За матеріалами із сайту Закарпатський кореспондент.

Схожі новини
Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *