7 грудня на ковзанці IceLand в Ужгороді стартував хокейний сезон 19/20. І розпочався він із розіграшу Кубка відкриття сезону.

Сьогодні на льодовій арені за право отримати головну нагороду зійшлися чотири команди: «Ужгородські Вовки», «Шахтарські Барси», «Синевир» та «Спартак». Ігри відбувалися за коловою системою, тобто кожні з команд мали змогу зіграти один з одним. Відкрили сезон протистоянням «Ужгородських Вовків» та «Спартака», а завершили поєдинком між «Спартаком та Синевиром».

Привітали переможців та учасників турніру заступники голови ОДА Ігор Шинкарюк та Президент Федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик, котрі побажали командам вдалого сезону.

Результати перших поєдинків сезону:

«Ужгородські Вовки» – «Спартак» – 2:0;
«Синевир» – «Шахтарські Барси» – 1:1 (за булітами перемогли «Шахтарські Барси»);
«Ужгородські Вовки» – «Синевир» – 1:0;
«Спартак» – «Шахтарські Барси» – 0:2;
«Ужгородські Вовки» – «Шахтарські Барси» – 1:0;
«Спартак» – «Синевир» – 2:0.

Адміністрація ковзанки “Ice Land” повідомляє, що в понеділок 25 лютого 2019 року буде припинено роботу ковзанки в цьому сезоні.

Тож, в останні вихідні дні цього тижня запрошуємо завітати на ковзанку на завершення сезону!

Наша команда щиро вдячна вам за те, що були з нами.
Ми і надалі невтомно працюватимемо, аби вже у новому сезоні здивувати вас чимось новим і грандіозним.
Дякуємо що, були з нами. 

P.S Наразі чекаємо вас на льоду. 

Сьогодні, 21 лютого 2019 року, о 20.00 наші хокеїсти знову проведуть свої тренування. Тому, сеанси звичайного катання сьогодні відбудуться лише о 18.00 та 19.00 за київським часом.

Слідкуйте за нашими анонсами !

Раді повідомити, що ми відкрили ковзанку для наших відвідувачів і працюємо в звичному режимі!

Але просимо слідкувати за нашими анонсами на нашому сайті та соціальних мережах, так як можливі зміни в розкладі сеансів.

Звертаємо увагу наших відвідувачів, що в зв’язку із значним потеплінням, що призводить до погіршення стану льодової поверхні, ми змушені тимчасово призупини роботу ковзанки “Ice Land”.

Слідкуйте за нашими анонсами !!!

Звертаємо увагу наших відвідувачів, що в зв’язку із завершення карантину в Ужгороді та відновленням навчального процесу, ми змінюємо графік сеансів на ковзанці “Ice Land” у будні дні. З понеділка, 18 лютого 2019 рокутренування юнацької хокейної команди “Закарпатські Ведмеді” будуть проводитись з 16.00 по 17.45. Тому, перший звичайний сеанс катання буде починатись о 18.00 за київським часом.

Окрім цього, ви можете відвідувати ковзанку “Ice Land” для катання і у часи проведення так званих сеансів “соціального катання” з 11.00 за київським часом. Вартість сеансу та прокату ковзанів буде такою самою як і для звичайних сеансів у будні дні.